KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12099520
nr 1209 9520
Bertil Bull Hedlund
(1893-1950), Sverige
Etsning, Gräshoppa, signerad. Motivet: 19x30
Utrop:
400 kr
Såld:
250 kr
måndag 8 oktober 2018
kl 18:42:04
250 kr
Bertil Bull Hedlund
Läs mer om Bertil Bull Hedlund